Новообраний прем'єр-міністр України Олексій Гончарук запустив відеоблог під назвою "Чашка прем'єра". Свій перший випуск він опублікував на власній Facebook-сторінці.
Як відзначає чиновник, основна мета цього блогу - це давати оперативну відповідь на всі незрозумілі і складні запитання.
"Відкритість влади - те, чого завжди не вистачало в Україні. Це не означає, що Чашка Прем'єра буде замінювати спілкування з журналістами. В моєму графіку є також час і для медіа. Тим більше, що брифінги після засідань Уряду для ЗМІ щосереди вже стають нашою доброю новою традицією!" – йдеться у відео.
В своєму відеоблозі Гончарук розповів про початок підготовки до опалювального сезону, прокоментував прийняття закону про касові апарати. Також чиновник поділився інформацією про запуск сайту career.gov.ua, на якому розміщуватимуться вакансії на роботу, і анонсував звільнення корупціонерів і неефективних чиновників.
Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги
Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ
Гроші потечуть рікою: 3 знаки Зодіаку, яким березень готує золотий дощ
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили
За словами прем’єр-міністра, з’являтиметься відео кожного тижня, а саме в неділю.
“Щонеділі я записуватиму невелике відео, де розповідатиму про все, що сталося за тиждень. І бонус - відповідатиму на ваші коментарі у мене на сторінках", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, найсильніший нардеп від "Слуги народу" спав на засіданні Верховної Ради.
Як повідомляв Знай.uа, 15 років за репост, 2 місяці за "теракт": "підривник" київського мосту почув рішення суду.
Знай.uа писав, Зеленський підписав головний закон "евробляхам": врятовано, але ненадовго.