Відомо, що міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу виключив можливість прямого військового конфлікту з Україною. Про це він заявив в інтерв'ю російському співробітникові ЗМІ, передає "Хвиля".
Так, Шойгу відповів на поставлене журналістом питання про те, чи існує небезпека масштабного військового конфлікту між Україною і Росією.
"Навіть думати про це не хочу. Дуже сподіваюся, що в українського народу і в української влади вистачить волі, сил і можливостей остудити гарячі голови, які закликають до подібної дурості і божевільному сюжетом. Коли-то "екстремістів" в Україні все одно доведеться зупиняти. Шкода тільки, що це не було зроблено раніше", — сказав міністр оороны.
Також слід зазначити, що президент Російської Федерації Володимир Путін готується до боротьби з ворогами, нарощуючи військову міць.
Українців попередили: до кінця зими газу може не вистачити
Гороскоп на сьогодні 3 січня: обмеження Овнів, холод у стосунках Левів та агресія Скорпіонів
СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому
Встигніть зробити до 15 числа: пенсіонерам дали шанс на перерахунок
До того ж, на даний момент для Міноборони РФ головним завданням є вироблення теорії ведення військових дій.
За словами Шойгу, зараз йдуть конфлікти нового покоління, де поєднано класичні і асиметричні способи ведення збройної боротьби. Також він підкреслив, що зовсім скоро російська армія отримає на озброєння надпотужні кошти.
Нагадаємо, що колишній прем'єр-міністр приголомшив правдою Путіна.
Як повідомляв портал Знай.ua, літак глави Міноборони "атакував" винищувач НАТО.
Також портал Знай.ua писав, що російський журналіст показав агресію Путіна в цифрах.