У п'ятницю, 13 вересня, на форумі Ялтинської європейської стратегії (YES) український президент Володимир Зеленський розповів про масштабні реформи в країні.

Почав глава держави з інформації про перезавантаження Генеральної прокуратури. Він зазначив, що зараз відбувався глобальна зміна кадрів:

"Я впевнений, що є чесні прокурори, прокурори в областях, але ми звільняємо всіх, міняємо на інших людей". Володимир Зеленський

Зеленський на форумі

За словами президента України, зараз йде перезапуск Служби безпеки України, судова реформа.

Популярні новини зараз

Росія вже готується до нового наступу: українців попередили про пильність

ПФУ затягує з ідентифікацією: мільйони людей ризикують лишитися без пенсій

Податок здеруть з усіх: українців чекають кардинальні зміни

Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу

Показати ще

"Ми також запустили Антикорупційний суд… Люди повинні побачити результат". Володимир Зеленський

Нагадаємо, що в п'ятницю, 13 вересня, у Києві стартував форум Ялтинської європейської стратегії (YES), який відвідали багато політиків та громадських діячів. Серед гостей був нещодавно звільнений з російської в'язниці політичний в'язень Олег Сенцов, а також президент України Володимир Зеленський з першою леді Оленою.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Олена Зеленська розповіла про жорстку сварку чоловіка з Коломойським.

Також портал "Знай.uа" писав, що Олена Зеленська розсекретила крутий норов чоловіка.