Спочатку Верховна Рада скасувала депутатську недоторканність. А тепер приймає закон про імпічмент. Президент може розпустити парламент, а тепер і депутати можуть відправити президента у сад. Але насправді імпічмент став просто нереальним.
Незважаючи на прийнятий Верховною Радою законопроект про імпічмент президенту, саму процедуру практично неможливо провести
Про це в програмі «Не добрий вечір» заявив її телеведучий Ігор Лесев.
За його словами, тепер у нас буде, як у Білорусі і Зеленський перетвориться на українського Лукашенка.
"Ми боялися, щоб у нас не було, як в Росії. Але зате тепер у нас буде, як в Білорусі. От якщо дуже коротко. Раніше у нас не було закону про імпічмент. А тепер у нас такий закон, за яким імпічмент неможливо провести. Ось уявіть. Вечір. Ви повертаєтеся додому. Відкриваєте двері. А на ліжку голенька Крістіна Агілера. І ви з нею займаєтеся чудовим сексом. Дівчат це теж стосується. Уявили? Скажете, неможливо. Фантастика? Переспати з Крістіною Агілерою – це фантастика. А провести в Україні імпічмент Президенту тепер просто неможливо", – відзначив Лесєв.
Україну накриє арктична зима: Новий рік зустрінемо з 20-градусними морозами
В Україні різко подорожчає пальне: загроза дефіциту та стрибок цін
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроект Зеленського про імпічмент