Білоруський президент Олександр Лукашенко озвучив вельми інтригуючу заяву. Так, лідер Білорусі припустив, що його держава може обмежити транзит російської нафти через нафтопровід "Дружба".

Про це стало відомо завдяки повідомленням білоруських ЗМІ, пише портал "Політека".

Олександр Лукашенко

"Північний маршрут ми опрацьовуємо. Я прямо сказав російській владі. І через Польщу, через Прибалтику. Напрацювання є… Але якщо ми через Польщу почнемо поставляти нафту, то ми заберемо дві нитки нафтопроводу "Дружба", по якому на експорт йде російська нафта", - заявив він.

"Це треба росіянам? Ні. Ну, так давайте домовлятися по-людськи і робитимемо, як краще. Ось це мої вимоги", — додав президент.

Популярні новини зараз

Штормити буде не по-дитячому: українців у січні накриє серія магнітних бур - дати

Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять

ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно

Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків

Показати ще

Нагадаємо, 71-річна мати Ілона Маска шиканула в українському вбранні серед голлівудського бомонду: приголомшливі кадри.

Як повідомляв Знай.uа Ілон Маск "подарував" Лукашенку електромобіль за 165 тисяч доларів, і сам про це "забув".

Знай.uа писав, Супрун "наїхала" на українок: не "прекрасна половина людства".