Екс-голову Державної фіскальної служби Олександра Власова і керівників усіх митниць викликали на допити в прокуратура Київської області на 9 і 10 сентярбря. Відповідний документ опублікований у телеграм-каналі "цибуля".

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу.

Як відомо, начальник Одеської митниці Олександр Власов залишив свою посаду 23 серпня. Причиною називають звільнення за згодою сторін.

Популярні новини зараз

100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців

Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни

Показати ще

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Раніше між президентом України і Власовим виник конфлікт. Володимира Зеленського обурило, що до цього не було виконано його доручення про звільнення начальників обласних митниць Закарпатської, Львівської, Волинської та Чернівецької областей.

Власов заявив, що йде в відставку, але оскільки він був лише виконуючий обов'язки, то після звільнення повернувся на основну посаду - начальника Одеської митниці.

Нагадаємо, Львівську митницю несподівано "обезголовили", сам поклав заяву на стіл.

Раніше "Знай.uа" повідомляв, Зеленський розніс в пух і прах ледачих прихильників Порошенко.

Також "Знай.ua" писав, Зеленський розповів, що планує зробити з губернатором Харківщини.