Національне антикорупційне бюро (НАБУ) відкрило кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації депутатом Верховної Ради Михайлом Поплавським (група "Воля народу"). Про це повідомляє "УП".
У ході розслідування детективи НАБУ перевірять інформацію про можливе приховування Поплавським житлового будинку площею 1067 кв. м. Знімки цього житла регулярно з'являються у соцмережах артиста.
Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Як відомо, на парламентських виборах у 2019 році Поплавський очолив Аграрну парію, але вона не пройшла у Верховну Раду.
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
"Мета – добити до березня": експерт назвав місто, яке рф планує "розбомбити"
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу.
Нагадаємо, Поплавський нажив серйозні проблеми через скандальні знімки.
Як повідомляв портал Знай.ua, Поплавському не вдалося приховати розкішну віллу на тисячу метрів, "танцюють під його дудку не тільки студенти".