У команді президента Володимира Зеленського назвали спікера новообраної Верховної Ради. Ним буде лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков. Віце-спікером ж планують призначити представника президента в парламенті Руслана Стефанчука.
Таку інформацію повідомив майбутній народний депутат від "Слуги народу" Давид Арахамія.
"Я думаю, що буде Дмитро Разумков. Він найдостойніший кандидат. Правда, зараз він боїться наврочити, але в залі буде мінімум 250 рук "за", – заявив Арахамія.
За словами депутата, Руслан Стефанчук, ймовірно, стане віце-спікером парламенту, а не головою фракції. Як відомо, він в даний момент займає посаду представника президента у ВР.
"Швидше за все, буде на посаді віце-спікера, він близький до законодавчої роботи, а тут потрібна координаційна робота", – заявив Арахамія.
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води
Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Він також повідомив, що на посаду голови фракції "Слуга народу" в парламенті є дві кандидатури: сам Арахамія і глава передвиборного штабу партії Олександр Корнієнко.
Нагадаємо, що в Слузі народу збираються ратифікувати Стамбульську конвенцію.
Як повідомляв портал Знай.uа, батько Катерини Гандзюк Віктор зустрівся з Володимиром Зеленським.
Також портал Знай.uа писав, що Київська школа економіки проведе тижневий експрес-курс для майбутніх нардепів від партії "Слуга народу".