Президент України Володимир Зеленський дав завдання Міністерству закордонних справ розробити і запровадити механізм спрощеного надання українського громадянства особам, які потерпають від порушення прав і свобод у своїх країнах.

Про це стало відомо завдяки повідомленню Офісу президента у соцмережі Facebook.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Наголошується, що це стало реакцією на підписання президентом РФ Володимиром Путіним указу про спрощений порядок надання українцям російського громадянства.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 22-28 грудня для всіх знаків Зодіаку: кінець Козорогів, справи Дів та підвищення Овнів

В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади

Показати ще

У ОП заявили, що розуміють, що цей указ спрямований на громадян України, які змушені проживати на тимчасово окупованих територіях, і вважають, що такий крок створює додаткові перешкоди на шляху до деескалації конфлікту та реінтеграції Донбасу.

Нагадаємо, Зеленський розповів, коли зустрінеться з Путіним: "Домовилися, що буде...".

Як повідомляв Знай.uа Зеленський зробив шокуючу заяву з виборів: "Я не знаю, я думаю".

Знай.uа писав, Зеленському спробували пред'явити за зв'язок зі скандальним нардепом, відповів жорстко.