Зеленський заявив про новий формат святкування Дня Незалежності та розповів, як будуть використані державні кошти, призначені на військовий парад.
Президент Володимир Зеленський вирішив скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а зекономлені кошти віддати українським воїнам у вигляді премій. Про це він заявив у відеозверненні в Facebook.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
"Хочу поділитися з вами нашою новою ідеєю. Зазвичай 24 серпня у нас проходить військовий парад. Такий помпезний і точно не дешевий. Краще ці гроші виділити нашим героям. І ми прийняли рішення виділити 300 мільйонів гривень на премії всім нашим військовим", – сказав Зеленський.
Користуватися доведеться дуже економно: куб води подорожчає до 112 грн
Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись
"Це солдати строкової служби, це курсанти, сержанти, офіцери – всі. І обов’язково військові, які проводять операцію в зоні Об’єднаних сил", – пояснив президент.
Водночас, Зеленський наголосив, що святкувати День Незалежності українці все одно будуть, але в "новому форматі".
Нагадаємо, Зеленський озвучив умови зняття економічної блокади з Донбасу
Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський передбачив статус російської мови на Донеччині
Також Знай.ua писав, Зеленський видав указ про поліпшення доступу до мобільного інтернету.