У Кремлі відреагували на пропозицію президента України Володимира Зеленського щодо проведення переговорів з главою РФ.

За словами речника президента РФ Дмитра Пєскова, пропозиція Зеленського буде розглянута.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Як стало відомо, Володимир Зеленський запропонував провести прямі переговори з Путіним за участю представників Сполучених Штатів Америки. За пропозицією президента України, ці переговори можна було б призначити вже на 8 липня у Мінську.

"Я поки не готовий відповідати, це абсолютнго новий формат. Потрібно зрозуміти, чи є перспективи у такої зустрічі, потрібно зрозуміти, що це за новий формат пропонується. Це нова ініціатива. Безумовно, вона буде розглянута, але поки не можу дати якусь реакцію ", - сказав Пєсков.
.

На перемовинах також повинні бути присутні президент США Дональд Трамп, прем'єр Великобританії Тереза Мей, канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон.

Нагадаємо, стало відомо, коли, де та для чого збираються зустрітися Путін з Лукашенком.

Як повідомляв портал Знай.ua, Медведєва відправлять у відставку з дня на день, Путін в сказі.

Також Знай.ua писав про те, що у Володимира Зеленського запропонували народу обрати справедливе покарання для дептатів.

Популярні новини зараз

Балістика та "Бандеролі" вдарили по Києву: серія гучних вибухів

Пенсіонерам по 8 000 грн: у Раді зробили гучну заяву про виплати

Аномальна осінь в Україні: коли до нас прийдуть холоди та перший сніг, погода на найближчі тижні

Опалювальний сезон затримається на два тижні: у квартирах буде 12–15°C

Показати ще