У вівторок, 18 червня у мережі запустили флешмоб із хештегом #янебренд після висловлювання Зеленського про те, що "українки є брендом нашої країни". Гендерна радниця президента Марина Бардіна прокоментувала його скандальну заву.

Вона підкреслила, що Зеленський ніяким чином не образив жінок, а просто констатував проблему зовнішнього сприйняття країни світом.

"Якщо подивитися, проаналізувати сказане повністю, то пан Володимир констатував проблему зовнішнього сприйняття України світом і наголосив на тому, що ми навпаки маємо широкий спектр досягнень для позиціонування країни, аби зруйнувати стереотипне і застаріле бачення, вузьке сприйняття. Крім того, ми маємо певні дії, які б підтверджували повагу команди Володимира Зеленського до жінок і готовність підтримувати жінок. Зокрема, партія “Слуга народу” продемонструвала 30% представництво жінок у списку. І такі речі, реальні дії, для мене є показником готовності підтримувати жінок". Марина Бардіна

Гендерна радниця позитивно оцінила флешмоб у Facebook #Ятобінебренд.

Популярні новини зараз

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання

Показати ще

"Тому що це (флешмоб, ред.) є свідченням того, що жінки продовжують активно відстоювати свої права і вже новій владі задають показник того, як варто комунікувати низку питань відносно жіноцтва". Марина Бардіна

Як повідомляв Знай.ua , у "Слуги народу" зробили важливу заяву.

Також Знай.ua писав, що Саакашвілі озвучив розцінки на місця у партіях.