Перша леді України Олена Зеленська у французькій столиці 17 червня провела дипломатичну зустріч із дружиною президента Франції Емманюеля Макрона. Фотографіями із зустрічі Зеленська поділилась на своїй сторінці в Instagram.

Оскільки це була перша дипломатична зустріч Зеленської, перша леді України дуже відповідально поставилась до вибору вбрання, обравши світло-блакитний костюм, підкреслений вільним поясом, та бежеві туфлі.

Олена Зеленська та Бріджіт Макрон

Саму зустріч із Макрон Зеленська назвала дружньою розмовою у теплій атмосфері. Також дружина президента України Володимира Зеленського подякувала своїй співрозмовниці за поради та назвала її неймовірною жінкою.

Популярні новини зараз

Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100

Вдарять весняні морози: в Україну йде похолодання до -7 градусів

Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація

В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання

Показати ще

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Парижу разом із секретарем РНБО Олександром Данилюком відвідав найбільший у світі стартап-комплекс Station F.

Як повідомляв "Знай.ua", у Зеленського мають наміри внести кардинальні зміни до Конституції України.

Також "Знай.ua" писав про те, що Зеленський призначив головою наглядової ради Укроборонпрому екс-міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавічуса.