Президент України Володимир Зеленський звернувся до керівництва Росії через загострення ситуації на Донбасі. Там внаслідок обстрілів загинули троє українських військових.
"Хочу звернутися до керівництва РФ і командування її окупаційних сил на Донбасі. Загострення конфлікту — не найкращий фон для відновлення переговорів у Мінську. Нам не потрібно зайвий раз нагадувати про можливість ескалації вашої агресії", — написав Зеленський.
Президент також наголосив, що обговорить з європейськими колегами у Брюсселі відкриту демонстрацію агресії з боку РФ, а українська делегація в Мінську нагадає про неприпустимість спроб діалогу з Україною з позиції сили.
Окрім цього Володимир Зеленський побажав швидкого одужання пораненим і висловив співчуття родинам загиблих.
Нагадаємо, головна мета першого закордонного візиту Володимира Зеленського - надати чіткий і недвозначний сигнал партнерам про незмінність курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.
У ТЦК йти більше не потрібно: в Україні оновили правила постановки на військовий облік
Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Пенсіонери з низькими виплатами отримають надбавки: скільки доплатять
Уряд встановив тарифи на світло з 1 січня: скільки платитимемо
Як повідомляв портал Знай.ua, у Зеленського готують повномасштабний план повернення Криму.
Також Знай.ua писав, Зеленський в Брюсселі поставив крапку в питанні про переговори з Росією.