Президент Володимир Зеленський звільнив з посади начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України Григорія Остафійчука. Указ №341/2019 опублікований на сайті глави держави, пише Ліга.
Про призначення нового керівника ГСУ СБУ замість звільненого 48-річного генерал-майора поки нічого не говориться.
З травня 2007-го по кінець березня 2011 року Остафійчук посідав крісло заступника прокурора Києва, в період Майдану був старшим помічником заступника генпрокурора. Не потрапив під дію закону про люстрацію.
Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання
Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ невідкладно поінформувати Раду Європи та Організації об'єднаних Націй, що НАБУ може безпосередньо співпрацювати і контактувати з антикорупційними органами інших держав.
Нагадаємо, Рева "на шашликах" довів українців до сказу.
Як повідомляв Знай.ua, українка присоромила Реву за образи жителів Донбасу.
Також Знай.ua писав, що "допрос" Яценюка змусив українців ридати від сміху.