Володимир Зеленський призначив адвоката олігарха Ігоря Коломойського Андрія Богдана на посаду голови АП, щоб там "нічого не завалилося". Однак у команді Зеленського розуміли, що через це призначення може бути скандал.
Про це розповів заступник глави АП Кирило Тимошенко в інтерв'ю "НВ".
За його словами, крім Богдана, Зеленський у такій же мірі довіряє директору "Студії Квартал-95" Сергію Шефіру, якого призначив своїм першим помічником.
"Є топ-двійка. Богдан і Сергій Шефір рівнозначні. Це люди, яким президент довіряє проводити якісь зустрічі, це формування його графіку, але не в форматі асистента... Ми фахівці в інформаційній політиці, але, окрім цього, є реальне управління процесами. Ми розуміємо, що, окрім Богдана, людини, якій довіряє президент, більше немає більше в команді", - заявив Тимошенко.
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Заступник глави АП зазначив, що "в будь-якому випадку хтось повинен займатися процесами", яких на Банковій дуже багато.
"Тут багато всяких нюансів, які всі кинули і поїхали. Тому був призначений Богдан. Ми розуміли, що буде скандал. Але ми вибрали шлях, що краще нехай буде скандал, ніж тут все завалиться. Плюс наша позиція, що він не порушує закон. Нехай подають до суду, і суд вирішить", - додав заступник голови адміністрації Володимира Зеленського.
Нагадаємо, у Зеленського розповіли, з ким готові об'єднатись після виборів
Як повідомляв портал Знай.ua, Юзик із Кварталу 95 йде у Раду
Також Знай.ua писав, у Зеленського запропонували українцям новий шанс отримати роботу