В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що готова представити Володимиру Зеленському результати реформи системи охорони здоров’я, однак із команди досі не було запрошення.

Цю інформацію вона повідомила кореспонденту Укрінформу.

"Ми тут, ми на місці, ми далі працюємо. Хоча змінюються президенти чи народні депутати у Верховній Раді, пацієнти є щодня". Уляна Супрун

Уляна Супрун

За словами Супрун, команда МОЗ готова співпрацювати та представити ті зміни, які вже зроблені та які заплановані.

Популярні новини зараз

Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію

Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам

У які дні тижня найвигідніше міняти валюту: українцям підказали корисний лайфхак

Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували

Показати ще

"Якщо буде запрошення. Його ще не було. Не зацікавилися тим, що ми робимо". Уляна Супрун

Супрун підкреслила, що Зеленський підтримуватиме позитивні зміни в охороні здоров’я та допомагатиме, аби вони відбулися швидше та якісніше.

Володимир Зеленський

Нагадаємо, Супрун пригрозила аптекам штрафами, і ось за що.

Як повідомляв раніше Знай.ua, відома своїми порадами блогероміністр Уляна Супрун знову взялася за своє і розповіла українцям про "непотрібність" швидкої допомоги.

Також портал Знай.ua писав, що Уляна Супрун дала кілька порад, щодо "шашличного" відпочинку.