Юрист Михайло Шнайдер дав оцінку діям парламенту, який намагається максимально відтягнути інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського.

Володимир Зеленський

Відповідну публікацію він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Чому наші так звані "народні обранці" усіма можливими способами відтягують інавгурацію Володимира Зеленського? Відповідь дуже проста. Вони бояться. Вони просто відчувають тваринний страх. Адже Володимир Олександрович не буде з ними домовлятися. Він принципово не збирається брати участь в їх схемах і темах. Ці хлопці чудово розуміють, що "вирішити" вже не вийде. А гіпотетичний розпуск парламенту сниться деякому з цих діячів в кошмарних снах. Втрата "державного корита" для них - це справжня трагедія. Тому вони будуть тягнути до останнього. Чіпляючись руками й зубами за теплі, а головне - грошові крісла. Але як говориться в старому прислів'ї: "Скільки мотузочці не витися, а кінець буде". І цей самий кінець для них вже настав. Епоха брехні, лицемірства і мародерства закінчилася. Настала нова реальність, де таким персонажам просто немає місця. Прийшла Весна. І Україна обов'язково зазеленіє...", - переконаний Шнайдер.

"Ніхто нічого не боїться,наберіться терпіння та витримки. Все добре,коли ми віримо в Україну!", "Успіхів Володимиру Зеленському", "Чим скоріше він прийме присягу, тим краще для народу", - коментують публікацію юриста українці.

Нагадаємо,  новообраний президент Володимир Зеленський вважає, що Верховна рада навмисно затягує його інавгурацію та вимагає призначити її на 19 травня.

Верховна Рада

Про це повідомляє  РБК-Україна.

У команді слуги народу впевнені, що Петро Порошенко в останні тижні своєї каденції проводить масові кадрові ротації, користуючись зволіканням з інавгурацією. 

Як повідомляв раніше Знай.ua,  політтехнолог новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков поділився планами слуги народу щодо дати інавгурації.

Також Знай.ua писав про те, що  Петро Порошенко в останні дні свого чинного президентстванамагається узурпувати владу.