Кандидат у президенти України від політичного руху "Слуга народу" Володимир Зеленський разом зі своєю командою запустив пряму трансляцію з виборчої дільниці, де він збирається голосувати.
Очікується, що Зеленський прибуде тули об 11:00. На деяких дільницях явка вже на 3-5% більше, ніж в минулому турі, підкреслюють у Зекоманді.
Дивіться: Володимир Зеленський прибув на виборчу дільницю
Як повідомляє спеціальний кореспондент Знай.ua з місця подій, біля приміщення настільки людно, що підступитися до самого Зеленського практично нереально.
Гороскоп на сьогодні 13 січня: хаос Близнюків, жертви Левів та очікування Стрільців
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Тільки журналістів налічується більше трьохсот осіб, не кажучи вже про тих, хто банально прийшов так само проголосувати.
"Володимир Зеленський голосуватиме об 11:00 на дільниці 800489, просп. Героїв Сталінграда, 2, Коледж морського і річкового флоту", - додали у ЗеКоманді.
Судячи зі знімків, людей щоразу більшає, хоча й не дивно, адже під час першого туру саме через такий натовп стався курйозний інцидент: журналісти так "навалилися" на Зеленського заради ексклюзивних кадрів, що знесли у прямому сенсі слова урну для бюлетенів.
Дивіться: Володимир Зеленський прибув на дільницю для голосування
Нагадаємо, Олександр Пікалов з "Кварталу 95" поділився своїми очікуваннями від майбутнього України.
Як повідомляв Знай.ua,у справі слуги народу спливли усім знайомі прізвища.
Також Знай.ua писав, що невістка Порошенка неочікувано підтримала дружину Зеленського.