Під час засідання ПАРЕ стався дуже цікавий інцидент. Мабуть, всі знають жартівливу пісню про російського президента. Саме вона прозвучала нещодавно у стінах зали засідань.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook gозафракційний народний депутат України Борислав Береза.
Він запевнив, що народний хіт "Путін ла-ла-ла" - новий сюрприз для російської пропагандистки Ольги Скабеєвої від делегатів нашої держави.
Дивіться: іронічна пісня про Путіна у ПАРЕ
"З огляду на те, що російська пропагандистка Скабеєва сьогодні знову буде бігати у ПАРЄ за українською делегацією, ми вивчили спеціально для неї нову пісню. Дивіться в ефірі росТБ якісне виконання українською делегацією пісні з куплетом "Ла-ла-ла-ла-ла!", — написав політик.
Користувачі із захопленням сприйняли цю ідею. "Зла й підступна хунта!", - іронізують вони.
Нічна атака на Київ: РФ вдарила дронами й балістикою, у місті пролунали вибухи
Заброньовані чоловіки можуть виїхати за кордон: Мін'юст назвав умови та документи
Штормове попередження в Україні: град, шквали до 20 м/с і похолодання у вівторок
Чоловікам 23-60 років закривають в'їзд до ЄС: майже половина нових українців у Чехії — чоловіки
Дивіться: Сергій Притула - Найкультурніша каверверсія хіта "Путін ла ла ла"
Нагадаємо, депутати Ради Європи обірвали потік брехні російських пропагандистів.
Як повідомляв Знай.ua, експерти показали наслідки економічних санкцій Заходу для Росії.
Також Знай.ua писав, Путін висаджує війська та ракетні комплекси на сході Лівії, щоб взяти під контроль найбільший нелегальний міграційний маршрут до Європи і створити там "антизахідну твердиню".
