Варшавський суд (Польща) визнав необґрунтованим позовну заяву Державного казначейства до ЗАЗ щодо FSO. Таким чином доводи Державного Казначейства Польщі були відхилені судом повністю, а претензії визнані безпідставними і необґрунтованими.

Варшавський суд визнав необґрунтованим позовну заяву Державного казначейства до ЗАЗ про нібито невиконання додаткових умовних зобов'язань ЗАЗ, не включених в Інвестиційний план, однак передбачених у Приватизаційному договорі від 2005 року по купівлі 4,19% акцій FSO за 100 польських злотих, реальна вартість яких на той час оцінювалися незалежними експертами з великої аудиторської четвірки в більш ніж мінус 1,2 мільярда злотих.

Скарбниця висунула позов на суму понад 250 млн злотих (понад $70 млн за поточним курсом), яку Державне казначейство запросило для оплати договірних штрафів.

Доводи Державного казначейства були відхилені судом повністю.

«Ми вітаємо це позитивне рішення Варшавського суду. Враховуючи деякі «відмінності» нашої судової системи і польської, ми змогли переконатися в тому, що винесення справедливого рішення на користь іноземного інвестора абсолютно нормальне явище, навіть якщо позивачем виступає держава. Це ніщо інше як висока правова культура суспільства, в якому діє принцип верховенства права», зазначив Ігор Сенюта, начальник департаменту майнових відносин Корпорації УкрАВТО.

Нагадаємо, що в четвертому кварталі 2017 року в ЗМІ з'явилася інформація про позов, ініційований Державним Казначейством Польщі до Запорізькому Автомобілебудівному Заводу, про нібито невиконання зобов'язань, передбачених у Приватизаційному договорі від 2005 року по купівлі акцій FSO.

Популярні новини зараз

Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб

Українці бронюють номери в Ялті на Новий рік, готельєри в паніці: "Який курс гривні?"

Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика

Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"

Показати ще