Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками встановила заборону на реалізацію одного з лікарських засобів. Про це повідомляє прес-служба відомства, яка опублікувала відповідне розпорядження.

На цей раз заборона торкнулася «гидроксипрогестерона капроната».

Порошок заборонили на підставі встановлення виробником невідповідності препарату за показником «Супутні домішки - будь-яка неспеціфікована домішка».
Держлікслужба встановила, що цей показник в результаті аналізів був завищений.

Відзначимо, в Україні раптово скасували заборону на використання важливого медичного препарату. Як стало відомо, держслужба з лікарських засобів і контролю за наркотиками скасувала тимчасову заборону на серію препарату для загальної анестезії «Тіопентал».

Популярні новини зараз

Тарифний "сюрприз" для мешканців багатоповерхівок: травневі платіжки заберуть ще більше грошей

Українським родинам виплатять 10800 грн: як подати заявку

Змії пішли в атаку на українців: як запобігти укусам і чи існує ефективний антидот

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Показати ще

Його скасували 7 травня «на підставі позитивних результатів додаткового дослідження», проведеного за всіма показниками методів контролю якості.

Тимчасова заборона на серію 167106 «Тіопентал» виробництва ВАТ «Київмедпрепарат» ввели 29 березня в зв'язку зі смертю пацієнта після використання даного медикаменту.

«Тіопентал» - це один з найпоширеніших препаратів, які використовуються в лікарнях для введення пацієнтів в загальний наркоз.
Також нещодавно під заборону потрапив розчин для ін'єкцій «Но-Х-ша», антибіотик «Ауроксон». Крім того заборонили ряд препаратів, які виготовили на українському фармацевтичному підприємстві «Лекхім-Харків». А також заборонили протипухлинний засіб OPDIVO.

"Знай.ua" нагадує, що британські вчені, провівши глобальне дослідження, прийшли до висновку, що лікарям слід якомога частіше використовувати в лікуванні хворих антидепресанти. Це при тому, що на сьогоднішній день Сполучене Королівство за параметрами вживання цього типу ліків знаходиться на четвертому місці в світі. Однак, медики наполягають, що жителям практично всіх розвинених країн потрібні антідепрісанти.

У своєму новому дослідженні вчені провели аналіз статистики застосування ліків за чотири останніх десятиліття.