У п'ятницю, 14 квітня, відбудеться перший матч 25-го туру чемпіонату України з футболу - луганська Зоря на Славутич-Арені зустрінеться з київським Динамо. Початок - о 19:00. Пропонуємо до Вашої уваги історію протистоянь цих суперників.

У рамках чемпіонатів країни Динамо і Зоря зустрічалися 32 рази: в активі киян 22 перемоги, луганці брали гору три рази і сім поєдинків завершилися внічию. Різниця м'ячів 66:17 на користь динамівців.

У п'яти попередніх зустрічах у Прем'єр-лізі статистика показує невелику перевагу Динамо. Так, в цих матчах луганці здобули одну перемогу (18 вересня 2016 року з рахунком 1:0), а Динамо - дві (20 березня 2016 року також 1:0 і 25 лютого 2017 року - 2:1). Інші два матчі завершилися внічию (12 квітня 2015 року - 2:2 і 30 липня 2015 року - 0:0).

Початок останнього протистояння на Славутич-Арені вийшов приголомшливим для гостей: уже на 3-й хвилині забив Бонавентуре, який в одному з єдиноборств отримав пошкодження і був замінений ще в першому таймі. Також ще до перерви Динамо завдяки зусиллям Гармаша (13-та хвилина) і Бесєдіна (29-та) зуміло двічі поцілити у ворота Зорі і встановити підсумковий рахунок (2:1).

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua анонсував матч Зоря - Динамо.