Євробачення-2017 стартує в Києві 9 травня. Основна локація конкурсу - Міжнародний виставковий центр на лівому березі столиці.

Перед конкурсом київська влада вирішила провести капітальний ремонт інфраструктури навколо самого МВЦ і станції метро "Лівобережна", пише "Громадське".

Ремонт станції метро профінансував "Київський метрополітен", витративши на реконструкцію 675 тисяч гривень.

Облагороджування міста планують завершити до 1 травня.

У рамках підготовки до Євробачення проведуть озеленення району навколо Лівобережки і самого експоцентру. Капітальний ремонт чекає також на громадські туалети і фонтани на Майдані Незалежності.

Популярні новини зараз

Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року

Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія

Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів

Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях

Показати ще

До Євробачення навіть знесли табір біля Дарницького мосту, де протягом трьох років жили роми.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, ремонт доріг до "Євробачення" обійдеться київській владі у 91,3 мільйона гривень.