Ви коли-небудь помічали, що раніше у людей було краще здоров'я і вони менше страждали від ожиріння, при цьому не рахували свої калорії. У наш час існує безліч дієт, які допомагають людям скинути зайву вагу і дотримуватися правильного харчування.
Харчова промисловість завжди буде працювати для інтересів виробників. Дешеве сировину для виготовлення продуктів не завжди сприятливо позначається на нашому здоров'ї. Щоб їжа довше зберігалася і мала товарний вигляд в неї додають різні ароматизатори, емульгатори, барвники.
Але нашому організму потрібно корисна їжа, а не склад хімії, який сприяє утворенню нових захворювань.
Щоб скоротити купівлю шкідливих продуктів і подбати про своє здоров'я, необхідно навчитися вибирати правильні продукти, знати їх склад і умови зберігання.
Один з фахівців у галузі правильно харчування рекомендує виконати таку вправу. Вирушайте в супермаркет, наберіть у візок ті продукти, якими ви постійно харчуєтеся, а тепер відповідно до інструкції позбавтеся від шкідливої їжі:
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
- Викладіть з візка молочні продукти, які мають 0 відсотків жирності. Якщо в продукті немає природного жиру, значить його замінюють хімікатами і синтетичними вуглеводами. Купуйте продукти, які мають низький відсоток вмісту жиру.
- Замініть звичайний хліб на цільнозерновий.
- Позбавтеся від продуктів, склад яких не може прочитати восьмирічна дитина. Гидроксипропилдикрахмалфосфат - це не їжа. Зазвичай у складі завжди є безліч незрозумілих слів.
- Біле борошно та білий цукор - шкідливі вуглеводи. Замініть ці продукти на борошно грубого помелу або мед.
- Позбавтеся від ковбаси і сосисок. У цих продуктах немає м'яса. Нинішній смак ковбаси створюється штучними добавками. Замініть ці продукти на справжнє м'ясо курки, яловичини або риби.
-Ніколи не їжте продукти, у складі яких багато інгредієнтів Е-добавки.
- Не вживайте продукти, термін зберігання яких дуже великий. Особливо це стосується молочних продуктів. Йогурт не може зберігатися місяцями, молоко та інші продукти.
- Приберіть напівфабрикати, крім заморожених свіжих овочів.
- Позбавтеся від продуктів, які ваша бабуся так би не назвала і ніколи не вжила.
- Покладіть у візок один улюблений вид овочів і один новий, який ніколи не пробували. Таке ж проробіть і з фруктами і крупами.
- Додайте в свій оновлений кошик різні спеції.
- Якщо кардинально задатися питанням правильного харчування, можна замість продуктів з супермаркету половину з них купувати на ринку.
Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що до прийому їжі слід пити велику кількість рідини, крім вище перерахованих. Рідина обманює наш організм і знижує апетит. Буває, що ми відчуваємо почуття голоду і коли вип'єш води - голод зникає. Чому так відбувається? Наш організм просить не тільки їжу, але й рідина, тому якщо ви сильно хочете їсти, можливо організм просить не їду, а воду.