У четвер, 27 квітня, український боксер В'ячеслав Узєлков на Гостомельській трасі недалеко від Києва потрапив в незвичайне дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє ТСН.
Спортсмен їхав в сторону Києва, як з лісу несподівано вибіг лось і почав перебігати дорогу. Тварина потрапила під колеса позашляховика Mitsubishi і загинула.
Автомобіль боксера сильно пошкодився після зіткнення - передня частина повністю розбита, а також тріснуло лобове скло.
На місце аварії приїхала поліція. Коментувати аварію Узєлков не захотів.
Як прокоментував ТСН адвокат спортсмена, боксер не отримав пошкоджень, проте знаходиться в шоковому стані від події. За словами адвоката, Узелков рухався зі швидкістю 75 км/ч.
Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання
Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що відомий італійський велогонщик загинув в ДТП під час тренування.
Фото: Уніан