Один з ватажків бойовиків загинув в результаті ДТП.
Про це повідомляє прес-центр української розвідки в Facebook.
Вказується, що подія трапилася 3 квітня 2017 року. Відповідно до зведення, бойовик п'яним потрапив в ДТП. Через непрофесійну медичну допомогу і втрати крові бойовик помер. Незабаром його тіло передадуть на батьківщину родині.
При цьому куратори відмовляються виплачувати компенсацію, оскільки бойовик потрапив в ДТП п'яним. Також вказується, що бойовики випробовують кадровий дефіцит, тому закликають на службу навіть чоловіків у віці 55 років.
Російські куратори незадоволені роботою ватажків загонів бойовиків. Тому командування зобов'язало ватажків так званих корпусів ДНР і ЛНР "терміново передати особисті справи підлеглого офіцерського складу" в штаб. З цього моменту призначення бойовиків будуть проходити тільки через цей центр.
ТЦК не зможе надурити: кого не стосується примусова мобілізація
Гороскоп на сьогодні, 16 травня: кому чекати раптові витрати та конфлікти у п'ятницю
ТЦК забудуть про порушників: через який час викреслять з бази і припинять переслідувати ухилянтів
Посилення мобілізації: відстрочки більше не врятують - на кого вже полює ТЦК
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що російський президент Володимир Путін поступово втрачає "імідж" навіть серед окупантів. Нещодавно колишній ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін відкрито звинуватив кремлівського лідера у брехні і жадібності.