На передовій відбулися тактичні навчання української аеророзвідки – військові із спеціального підрозділу C4ISR ГУР Міноборони України показали свої навики у протистоянні ворогу.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

На відео, яке зняли у зоні АТО, видно, як розвідники шукають позиції противника, а також розміщення артилерії бойовиків так званої ДНР.

При цьому вони використовують безпілотник, в який вмонтована прихована камера. Щоб зібрати дані про прилеглі території солдатам знадобиться не більше 40 хвилин. Втім, якщо здійснювати операцію без дрона і пішки обходити місцевість, то це могло б зайняти щонайменше кілька місяців.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українські військові провели масштабні тренування у зоні АТО. Під час навчань вони використовували бронетехніку та важке озброєння.

Популярні новини зараз

Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла

"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей

Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають

Пенсіонерам додадуть 1000 гривень

Показати ще