Українка намагалась вивезти на тимчасово окуповану територію унікальну антикварну книгу.
Про це повідомили у відділі комунікації Державної прикордонної служби.
Прикордонники Краматорського загону поблизу Мар'їнки у Донецькій області затримали жінку, у якої виявили старовинний "Молитвослов".
"Жінка слідувала до непідконтрольної території. У ході перевірки у неї серед речей був знайдений "Молитвослов".
Стародруковану книгу вилучила фіскальна служба та відправила на експертизу, щоб встановити її культурну та історичну цінність.
Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період
Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", на Харківщині прикордонники затримали українських "контрабандистів" сала. Двоє українців намагалися вивезти до Росії два центнери сала на суму приблизно 50 тисяч гривень.