Захід і НАТО можуть втратити Україну, якщо вона самостійно протистоятиме агресії Росії, яка активно надає військову підтримку бойовикам на Донбасі.

Про це повідомив заступник голови Парламентської асамблеї НАТО, заступник співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Раса Юнкевічене під час засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО. Вона зазначила, що в Україні і далі спостерігається неспокійна ситуація з безпекою. Крім того, за її словами, на Донбасі може в будь-який момент може загостриться конфлікт.

Юнкевічене наголосила, що Україна завжди активно співпрацювала з Альянсом. Вона додала, що країна вносила і вносить свій внесок в усі операції НАТО.

"Але я відчуваю, що тільки зараз ми починаємо переглядати наші підходи для того, щоб весь потенціал цієї співпраці використовувати в повній мірі", - заявила заступник голови Парламентської асамблеї НАТО.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, спостерігачі ОБСЄ виявили нарощування військової техніки на окупованих територіях.

Популярні новини зараз

Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті

Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати

ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно

Показав "Резерв+" – і все одно забрали: кому не вдасться уникнути візиту в ТЦК

Показати ще