У Балаклії українські рятувальники вилучили близько 300 вибухонебезпечних предметів.

Про роботу рятувальників розповів начальник управління організації піротехнічних робіт ГосЧС Олег Бондар, передає "112 Україна". Також він повідомив, що в даний момент в місті працюють 27 одиниць техніки та 75 фахівців. Всього це 15 піротехнічних відділень.

Місцеві жителі повідомляють про знахідки підозрілих предметів. Всього рятувальникам надійшло 210 таких повідомлень. Майже всі вони відпрацьовані.

"Всього вилучено близько 300 вибухонебезпечних предметів", - сказав чиновник. Також він повідомив, що поодинокі вибухи ще продовжують, їх потужність невелика. Бондар пообіцяв очистити місто за два дні.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в Балаклії Харківської області на території арсеналу все ще лунають поодинокі вибухи боєприпасів. Станом на сьому годину ранку 25 березня. Рятувальні служби задіяли два пожежних танки для ліквідації та локалізації вогнищ загоряння.

Популярні новини зараз

Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло

"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно

В Україні вводять нову купюру: що треба знати

За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити

Показати ще