УПЛ провела опитування фахівців експертної ради, в яку входять Олег Венглинський, Сергій Нагорняк, Віктор Грачов, Вадим Місюра, Геннадій Орбу, Ігор Циганик, Дмитро Поворознюк, Ігор Шуховцев, Йожеф Сабо, Олександр Денисов, у результаті чого визначився найкращий футболіст 25-го туру Ліги Парі-Матч.

За підсумком голосування перемогу здобув півзахисник київського Динамо Денис Гармаш, який у зустрічі із Зорею забив переможний м’яч. Він на один голос випередив бразильця Тайсона із Шахтаря.

А Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу, проаналізувавши підсумки останніх матчів Ліги Парі-матч, обрало найкращого наставника в 25-му турі.

Із середнім балом в 4,6 (максимум - 5) почесне звання тренера туру дісталося головному тренеру Динамо Сергію Реброву, команда якого перемогла Зорю з рахунком 1:0.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що українські клуби проголосують за формат чемпіонату України до 20-го квітня.

Популярні новини зараз

Різдво і Новий рік під загрозою: чи готують росіяни обстріли на святкові дні і яким містам краще стерегтись

Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки

Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія

Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі

Показати ще