Суд останньої інстанції ухвалив рішення конфіскувати 1,5 мільярда доларів, які належали президенту-втікачу Віктору Януковичу та його наближеним.
Про це повідомляє "Українська правда", посилаючись на дані РНБО. Заарештовані кошти після судової ухвали мають поповнити державний бюджет.
"Щойно до Ощадбанку з цією ухвалою їздили Генпрокурор Юрій Луценко та секретар РНБО Олександр Турчинов. Вони довели це керівництву Ощадбанку і поїхали доповідати про це президенту", - розповіли деталі судового рішення у РНБО.
Зазначається, що конфісковані гроші мають перерахувати на рахунки держави вже найближчим часом.
Гроші арештувала Державна служба фінансового моніторингу 28 січня 2015 року. Вони зберігались на рахунках нерезидентських компаній пов’язаних з Януковичем та його оточенням.
Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки
Замість пільги почнуть штрафувати: про що попереджають пенсіонерів
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, адвокати відстороненого голови ДФС Романа Насірова збираються скаржитись до Європейського суду з прав людини.