Оболонський районний суд Києва переніс підготовче засідання по справі про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича на два тижні.

Чергове слухання відбудеться 18 травня. Зазначається, що Януковича належним чином викликали на підготовче судове засідання.

"Однак, з огляду на ст. 6 Конвенції про захист прав людини, а також з огляду на практику Європейського суду при розгляді даної категорії справ, суд вважає за необхідне надати захисту додаткові можливості для участі обвинуваченого Януковича в судовому засіданні шляхом відеоконференцзв'язку", - заявив головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

Нагадаємо, що Януковича підозрюють у державній зраді, пособництві в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території України, а також пособництві у веденні агресивної війни.

Адвокат президента-втікача повідомив, що його клієнт досі не знає про суд, адже процедуру виклику Януковича до суду нібито порушили.

Популярні новини зараз

В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати

12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани

ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги

Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Генпрокуратура України прокоментувала рішення Інтерполу щодо зняття Януковича з міжнародного розшуку.