Неочікувана стрілянина змусила спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ екстрено покинути Донецьку фільтрувальну станцію, де вони перебували разом з представниками української та російської сторін Спільної центру з контролю і координації.
За інформацією порталу "Діалог.UA", кулі над головами спостерігачів просвистіли опівдні. Представники СММ кажуть, що стрілянина велася з півдня на північний схід.
Сідаючи в машину, вони почули ще один постріл. Таке розгортання подій змусило їх терміново покинути територію ДФС.
Спостерігачі відзначили, що ніхто зі співробітників підприємства не постраждав.
Це не перший випадок, коли місія ОБСЄ опиняється в районі ведення бойових дій.
Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково
Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги
Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Нові правила ТЦК для селян: хто втратить бронювання
Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, що члени спостережної комісії ОБСЄ знайшли порожні контейнери від протитанкових керованих ракет, що належали бойовикам. Таке "добро" вони виявили в окупованому Олександрівську, за кілька кілометрів від Луганська.