Сьогодні в матчі чвертьфіналу Кубка Англії проти Челсі наставник Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо не зможе розраховувати на травмованих Уейна Руні, Антоні Марсьяля і Маркуса Рашфорда. Златан Ібрагімович відбуває триматчеву дискваліфікацію.

Руні отримав травму в зіткненні з Філом Джонсом на останньому тренуванні перед від'їздом до Лондона, повідомляє Dailymail.

Очікується, що на вістрі атаки вийде опорний півзахисник Маруан Феллайні. У Моуріньо є також варіант з Генріхом Мхітаряном або Ешлі Янгом.

- Тепер нам треба витримати три матчі без Златана, - сказав португалець.

Це буде 46-та гра Моуріньо на чолі Ман Юнайтед, тоді як у Антоніо Конте 34 матчі в якості головного тренера Челсі.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 30 липня: цим знакам Зодіаку краще відкласти важливі рішення

У школах викладатимуть новий предмет: такого ще освітяни не бачили

Ухилянтів дістануть у власних домівках: що почали робити ТЦК

ТЦК проводять нові "облави" – куди нагрянуть

Показати ще

Як раніше повідомляв Знай.ua, авторитетні букмекерські контори світу бачать явним фаворитом майбутнього матчу Челсі.