Суперзірка Барселони Лео Мессі сьогодні прилетів до Єгипету в рамках сімейної оздоровчої кампанії по боротьбі з гепатитом С. Візит Мессі в північноафриканські країни був запланований раніше двічі, але кожного раз йому довелося відкладати.

Перший візит повинен був бути в грудні, але був відкладений після вибуху собору в Каїрі. Потім Мессі повинен був приїхати минулого тижня, але ця поїздка відмінилася після того, як Барселона поступилася 0:4 ПСЖ у Лізі чемпіонів.

Першою зупинкою Мессі в Єгипті були всесвітньо відомі піраміди. Як повідомляє місцева преса, візит Мессі багатьох наштовхнув на думки про жорстку експлуатацію безпеки. Відзначається, що охорона Мессі в Єгипті була просто неймовірною. Це треба було бачити!

Кампанія координується Міністерством туризму і охорони здоров'я Єгипту і розпочата єгипетським урядом для того, щоб мотивувати пацієнтів гепатиту C з усього світу звернутися за лікуванням в Єгипет, оскільки це дешевше і ефективніше.



Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 9-15 червня для всіх знаків Зодіаку: активність Близнюків, помилки Дів та можливості Водоліїв

Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників

Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч

Хворі стають здоровими: українцям масово анулюють діагнози - ВЛК закінчується повістками

Показати ще