Воротар київського "Динамо" 40-річний Олександр Шовковський встановив новий рекорд української Прем'єр-ліги. Він став найстаршим футболістом, який виграв чемпіонське звання.
Про це повідомляє канал "Футбол 24".
До цього рекорд належав воротарю донецького "Шахтаря" Дмитру Шуткову. Він встановив його у сезоні 2007-2008 років. Тоді голкіперу донецької команди було 36 років та 9 днів.
Найближчим до побиття рекорду був одноклубник Шуткова захисник В'ячеслав Шевчук. Він здобув чемпіонство разом з "Шахтарем" у сезоні 2013-2014 років у віці 34 роки та 363 дні.
Читайте також: Коноплянка і "Севілья" не можуть домовитися
Пенсіонерам потрібен новий документ: закликають не тягнути з оформленням
Весна не поспішає радувати теплом: на Україну знову насуваються заморозки
Рахунки боржників заарештують за секунду: в Україні посилять стягнення боргів
Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати
Проте голкіперу столичної команди вдалося перевершити рекордний показник відразу на 4 роки та 137 днів.
Нагадаємо, що Олександр Шовковський разом з київським "Динамо" є 13-кратним чемпіоном України, 11-кратним володарем Кубка країни, а також п'ять разів ставав переможцем Суперкубку.