Завершився мас-старт серед жінок на етапі Кубка світу з біатлону, який зараз проходить в Словенії, на гірському плато Поклюка.

Перемогла в цьому змаганні біатлоністка з Фінляндії Кайса Макаряйнен. Другою стала Габріела Саукалова з Чехії, яка програла переможниці 11 секунд. "Бронза" дісталася росіянці Ользі Подчуфарова.

Серед українських біатлоністок найкращий результат показала Олена Підгрушна. Вона програла переможниці гонки 50,5 секунд і прийшла до фінішу шостою. Юлія Джима показала 18-й результат, Ольга Абрамова - 23-й, Валя Семеренко - 29-й.

Нагадаємо, на початку грудня Підгрушна завоювала дві бронзові медалі на етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді - в індивідуальній гонці та спринті.