Один з найкращих футболістів світу, гравець "Реалу" та збірної Португалії Кріштіану Роналду вирішив спробувати свої сили у готельному бізнесі.

Володар "Золотого м'яча" збирається інвестувати в будівництво готелів разом з компанією Pestana Hotel Group. Нові заклади мають з'явитися у Лісабоні, на острові Мадейра, Мадриді та Нью-Йорку, передає 24 канал.

Мережу готелів планують назвати CR7. "Це найбільший проект у моєму житті. Це інвестиція в абсолютно нову сферу, але, як ви розумієте, її мета - забезпечити моє майбутнє і майбутнє мого сина", - сказав футболіст.

Читайте також: Роналду вечеряє жебрацькою їжею (фото)

Роналду вкладе у будівництво 37 мільйонів євро, загальна сума інвестицій має скласти близько 80 мільйонів.

Популярні новини зараз

12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани

У ЗСУ попередили про "смертельну зону": яке місто опинилося під загрозою

Чекайте допомогу від держави: призначать виплати на півроку

Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей

Показати ще

Один з закладів побудують у рідному місті футболіста - Фуншалі, поруч з присвяченим йому музеєм. Роналду розповів журналістам, що давно мріяв про власний готель.

Нагадаємо, нещодавно футболіст заявив про бажання покинути "Реал". Французький ПСЖ пропонує португальцеві у рази більшу зарплатню.