Українська біатлоністка Ірина Варвинець завоювала ще одну медаль на етапі Відкритого кубку Європи з біатлону IBU, який проходить в італійському місті Ріднау.

Вона стала третьою в гонці переслідування. Після вчорашнього "золота" в спринті українка стартувала першою, проте три промахи на дистанції не дозволили їй знову відсвяткувати перемогу.

Перше місце виборола російська біатлоністка Галина Нечкасова, "срібло" - у Хлое Шевальє з Франції.

Читайте також: Усик нокаутував кубинця Родрігеса (відео)

У змаганні брали участь ще три українські спортсменки. Анастасія Меркушина стала 16-ю, Яна Боднар - 35-ю, Юлія Бригинець - 40-ю.

Популярні новини зараз

Потрібно подати дані до 31 липня: ТЦК масово штрафуватимуть тих, хто не встигне

Комунальники "закручують гайки": за прострочення двох платіжок поспіль блокуватимуть карти

Замість канікул – мобілізація: студенти втратять захист від ТЦК – кого заберуть влітку

Прогноз приголомшив і цивільних, і військових: вчені назвали дату завершення війни в Україні

Показати ще

Нагадаємо, вчора Ірина Варвинець подолала дистанцію в спринті без промахів і завоювала золоту медаль Кубку IBU.

Паралельно з Кубком Європи в австрійському Хохфільцені проходить другий етап Кубку світу з біатлону. Сьогодні відбудеться чоловіча та жіноча естафети.