Півзахисник "Шахтаря" бразилець Алекс Тейшейра увійшов до рейтингу ста кращих футболістів 2015 року за версією британського журналу FourFourTwo.
Бразилець зайняв 81-е місце, обійшовши в рейтингу форварда "Тоттенхема" англійця Харрі Кейна, хавбека "Ювентуса" італійця Клаудіо Маркізіо і аргентинського нападаючого "Інтера" Мауро Ікарді.
Очолив рейтинг мегазірка "Барселони" Ліонель Мессі, друге місце отримав нападник "Реала" Кріштіану Роналду, третій у рейтингу - бразильський форвард "Барселони" Неймар.
Читайте також: Тейшейра отримав пропозиції від "Челсі" і "ПСЖ"
Алекс Тейшейра проводить у складі "Шахтаря" вже шостий сезон. Зараз він лідер і головна зірка донецької команди. У цьому чемпіонаті він забив вже 22 м'ячі в 15 матчах. Неодноразово повідомлялося, що Тейшейрою цікавляться провідні клуби Європи. Наприклад, "Челсі" і "Ювентус".
Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень
До 20 години на добу без електрики: у Раді дали тривожний прогноз щодо відключень світла
Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Нагадаємо, рейтинг FourFourTwo вважається одним з найпрестижніших у футболі. Свого часу сюди потрапляли Андрій Шевченко, Сергій Ребров, Андрій Ярмоленко.