Німецький наставник "Ліверпуля" Юрген Клопп під час вчорашнього поєдинку Кубку Ліги довів, що він дійсно маг. Тренер не лише налаштував команду на розгромну перемогу, а й проявив екстрасенсорні здібності.

Під час телевізійної трансляції режисери вирішили нагадати глядачам, що на вихідних вони побачать матч "Ліверпуля" проти "Ньюкасла". У той час на екрані крупним планом був Клопп. Він махнув рукою і напис зник у ту саму мить.

Футбольна громадськість одразу пригадала іншого чарівника червоної команди - Рафаеля Бенітеса. Іспанець під час роботи в "Ліверпулі" також зробив дещо подібне.

Зазначимо, що матч закінчився розгромною перемогою гостей Саутгемптона 1:6. У "Ліверпулі" хет-трик зробив Дівок Оріджі, двічі забив Деніел Старрідж та один м'яч на рахунку Джордона Айба. За "святих" на першій хвилині забив Садіо Мане.