Колишній нападник київського "Динамо" та збірної України, а нині безробітний Артем Мілевський продовжує розважатися у Білорусі та ділитися своїми забавами в Instagram. На цей раз футболіст зарізав півня у якомусь незрозумілому селі.
"Караємо півнів", - прокоментував свій вчинок Мілевський латинськими літерами, але на російській мові.
Користувачі соціальної мережі активно обговорюють публічну страту. Вони пишуть, що Артем подався у мисливці та називають його колгоспником.
Зауважимо, що у 30-річного футболіста вкрай щаслива посмішка на обличчі. Мабуть він у передчутті смачної страви.
Читайте також: Мілевського розсмішило порівняння Блохіна з Роналду
Грошей стане менше: українцям скоротили одну з виплат
Навіть родичів змусять платити: українцям доведеться повернути державі пільги на оплату комуналки
Українцям необхідно встановити прилад за 23 тис. грн: у "Нафтогазі" терміново звернулися до споживачів
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Нагадаємо, Мілевський нещодавно розірвав угоди із хорватським "Сплітом", за власними словами, через сімейні обставини, а, за версією керівництва клубу, через недотримання спортивного режиму.