Ганебної поразки зазнав запорізький "Металург" у виїзному матчі проти "Волині". Команда пропустила дев'ять голів і забила лише один.

Вже після перших семи хвилин протистояння стало зрозуміло, що справи запорожців вкрай погані. За цей проміжок часу вони пропустили тричі. Авторами голів стали Козьбан, Кобахідзе і Матей реалізував пенальті.

Далі знущання волинців над суперником продовжились. До перерви ще три голи забили футболісти. Знову відзначився Кобахідзе, потім Шарпар з пенальті і Герасимюк зробив рахунок 6:0.

У другому таймі "Волинь" трохи заспокоїлась, якщо це можна так назвати, і забила удвічі менше, ніж у першому. Матей реалізував друге для себе пенальті, а хет-трик оформив Шарпар. Усього у матчі було три пенальті.

Лише на 90+2 хвилині футболісти "Металурга" спромоглися забити гол престижу, хоча, про який престиж тут може йти мова. Ігнатенко забив красивий гол під поперечку.