Захисник київського "Динамо" Александар Драгович розповів про свої плани на майбутнє та життя у столиці України у програмі "Моя гра" на каналі "Футбол 1".
"Я ніколи не говорив, що хочу залишити "Динамо". Це все вигадки журналістів. Мої думки лише з киянами, адже я щасливий тут", - розповів Драгович.
Австрієць згадав про свої успішні виступи у швейцарському "Базелі". Там він тричі став чемпіоном країни, грав у Лізі Чемпіонів та дійшов до півфіналу Ліги Європи. Не менші вершини 24-річний футболіст хоче підкорити із "Динамо".
"Звичайно, колись я може і залишу команду. Але я не проти грати за "Динамо" до кінця кар'єри", - додав захисник.
За словами етнічного серба, гроші не стали для нього ключовим фактором у футболі, але у Києві він заробляє більше, ніж у Базелі.
По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що
Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ
За обмін доларів доведеться сплатити комісію: які купюри не приймуть в обміннику
Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців
Також він розповів про плани на цей сезон.
"Минулого року чемпіонський кубок приїхав до Києва вперше за шість років. У цьому сезоні ми можемо повторити успіх, але якщо будемо грати так, як проти "Шахтаря", то станемо третіми", - підсумував Драгович.
Читайте також: Президент "Реала" зацікавився Коноплянкою
Нагадаємо, останнім часом з'являються чутки, що у послугах Драговича зацікавлені європейські клуби. Міланський "Інтер" нібито є головним претендентом на австрійця.