Головний тренер футбольного клубу "Дніпро" Мирон Маркевич прокоментував поразку в четвертому матчі групового етапу Ліги Європи від французького "Сент-Етьєна".
Про це повідомляє офіційний сайт команди.
Наставник дніпропетровців зазначив, що "Дніпро" порівняно з минулим роком став слабшим. Причиною цього, за його словами, стале те, що клуб покинули провідні гравці.
Маркевич додав, що їм на заміну прийшли футболісти, які і близько не можуть їх замінити.
"На сьогоднішній день "Сент-Етьєн" просто сильніше", - сказав головний тренер "Дніпра".
Гороскоп на сьогодні, 1 червня: кому початок місяця принесе радість, а кому – несподівані виклики
Розкривайте ширше гаманці: в Україні встановили тарифи на світло на найближчі півроку
"Природа подає знаки": мольфарка вказала на небесні знамення, що свідчать про наближення миру
Показники лічильників не прийматимуть: платити доведеться за іншим принципом
Він розповів, що для розгону атаки команди необхідно мати таких футболістів, які були у клубу минулого року. Зокрема, Коноплянка, Калініч, Канкава, Стрініч.
Читайте також: Гравці "Дніпра" назвали матч із "Сент-Етьєном" міні-фіналом Ліги Європи
"Прийшли на їхнє місце, скажімо так, м'які іграшки, безкоштовні, які нікому не потрібні", - поскаржився Маркевич.
"Сент-Етьєн", за його словами, серйозна команда, з якою потрібно грати на швидкостях. Маркевич додав, що у "Дніпра" вчора на матч вийшло вісім футболістів старше тридцяти років.
Нагадаємо, матч між "Дніпром" та "Сент-Етьєном" завершився з рахунком 3:0 на користь французької команди.