21-річний український півзахисник Владлен Юрченко зіграв перший у цьому сезоні матч у складі німецького футбольного клубу "Байєр".
Про це повідомляє "Спорт bigmir)net".
Головний тренер німецької команди Роджер Шмідт випустив українського футболіста в матчі Ліги чемпіонів проти італійської "Роми".
Для капітана молодіжної збірної України це дебют у матчі такого рівня на міжнародній арені.
Юрченко вийшов на заміну. До кінця гри залишалось 11 хвилин. Рахунок був 2:4 на користь італійської команди. Але партнери українського півзахисника по команді не опустили руки. Вони зуміли забити ще два м'ячі і зрівняти рахунок до фінального свистка.
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Надбавки до пенсій у 2026 році: хто та скільки може отримати
Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період
"Для чого дітям це вивчати?": українці розкритикували програму для молодших класів
Читайте також: Касільяс встановив рекорд Ліги Чемпіонів за кількістю "сухих" матчів
Сам Юрченко участі в голах не брав. За відведений йому час він встиг відзначитись лише фолом в атаці.
Нагадаємо, Владлен Юрченко перейшов у німецький "Байєр" влітку минулого року зі складу донецького "Шахтаря". До трансферу він грав за маріупольський "Іллічівець" на правах оренди.