Федерація баскетболу України оприлюднила список клубів, які підтвердили свою участь у новому сезоні Суперліги.

Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

У списку команд, які візьмуть участь в XXV чемпіонаті України з баскетболу значаться дев`ять клубів. Серед них одеський "БІПА-Мода", луцький "Волиньбаскет", столичні "Динамо" і БК Київ, Запоріжжя, криворізький "Кривбасбаскет", МБК Миколаїв, "Хімік з Південного" і "Черкаські Мавпи".

Крім того, до 17 вересня буде ухвалено остаточне рішення щодо команди Львова. Для неї зробили відстрочку.

Читайте також: Ігор Суркіс проти баскетбольного "Динамо"

Популярні новини зараз

Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів

Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди

Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні

Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації

Показати ще

У минулому сезоні Суперліги за звання чемпіона боролися одинадцять команд.

Нагадаємо, що баскетбольна збірна України брала участь у Євробаскеті-2015. На жаль, національна команда так і не змогла подолати стадію групового турніру.

Збірна України програла в останньому матчі групового етапу команді Бельгії. Підопічні Євгена Мурзіна поступилися в матчі з рахунком 71:79.