"Металург" оголосив про те, що з 1 жовтня припиниться фінансування клубу.

"Вважаємо за необхідне повідомити про відсутність економічної доцільності подальшого розвитку клубу в нинішній ситуації, а також про зупинку його фінансування з 1 жовтня 2015 року. Звертаємося до всіх, кому не байдужа доля футбольного клубу, взяти під своє шефство ПФК "Металург-Запоріжжя" на будь-яких умовах", - повідомляється в заяві.

"Ситуація багаторазово ускладнилася в умовах загострення економічної та політичної криз в Україні, що створило додаткові проблеми у фінансуванні і подальшому розвитку клубу, аж до загрози його існування", - пишуть на офіційному сайті клубу.

Читайте також: Донецький "Металург" оголосив себе банкрутом

Власником "Металурга" є народний депутат України і генеральний директор запорізького заводу "Мотор Січ" Олександр Богуслаєв.

Популярні новини зараз

Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки

Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло

Показати ще